Биология фанлари бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертацияси мавзуси Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамаси ҳузуридаги Олий аттестация комиссиясида B2017.3.PhD/B112 рақам билан рўйхатга олинган.
Илмий раҳбар: Хамраев Аловиддин Шамсиддинович
Расмий оппонентлар: Кимсанбоев Хужамурот  Хамрақулович
Етакчи ташкилот: Гулистон Давлат Университети
Диссертация ҳимояси Зоология институти ва Ўзбекистон Миллий университети ҳузуридаги DSc.29.08.2017.B.52.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2018 йил «05» июль куни соат 15-00 даги мажлисида бўлиб ўтади. (Манзил: 100053, Тошкент шаҳри, Боғишамол кўчаси, 232б-уй. Зоология институти мажлислар зали. Тел.: (+99871) 289-04-65, факс (+99871) 289-10-60, E-mail: info-zoology@academy.uz.)

Тема диссертации доктора философии (PhD) по биологическим наукам зарегистрирована в Высшей аттестационной комиссии при Кабинете Министров Республики Узбекистан за номером B2017.3.PhD/B112
Автореферат диссертации на трех языках (узбекский, русский, английский (резюме)) размещён на веб-странице Научного Совета (www.izoology.uz) и Информационно-образовательном портале «ZiyoNet» (www.ziyonet.uz)
Хамраев Аловиддин Шамсиддинович
Кимсанбоев Хужамурот  Хамракулович
Защита диссертации состоится «15» июля 2018 года в 15-00 часов на заседании Научного совета DSc 29.08.2017.B.52.01 при Институте зоологии и Национальном университете Узбекистана. (Адрес: 100053, г.Ташкент, ул. Богишамол, 232б. Актовый зал Института зоологии. Тел.: (+99871) 289-04-65, факс (+99871) 289-10-60, E-mail: info-zoology@academy.uz).