Фан доктори (DSc) диссертацияси мавзуси Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамаси ҳузуридаги Олий аттестация комиссиясида B2019.2.DSc/B96 рақам билан рўйхатга олинган
Диссертация Ўзбекистон Миллий университетида бажарилган.
Диссертация автореферати уч тилда (ўзбек, рус, инглиз (резюме)) Илмий кенгашнинг вебсаҳифаси (www.izoology.uz) ҳамда «Ziyonet» Ахборот таълим порталида (www.ziyonet.uz) жойлаштирилган.
Джалолиддин Азимович
биология фанлари доктори, профессор, академик
Кимсанбоев Хўжамурод Ҳамракулович
Иззатуллаев Зувайдулло Иззатуллаевич
Жуманов Муратбай Арепбевич
Гулистон давлат университети
Диссертация ҳимояси Зоология институти ва Ўзбекистон Миллий университети ҳузуридаги DSc 29.08.2017.B.52.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2019 йил « 27 » декабр соат 1000 даги мажлисида бўлиб ўтади. (Манзил: 100053, Тошкент шаҳри, Боғишамол кўчаси, 232б -уй. Зоология институти мажлислар зали. Тел.: (+99871) 289-04-65, факс (+99871) 289-10-60, E-mail: zoology@academy.uz).

Тема диссертации доктора наук (DSc) по биологическим наукам зарегистрирована в Высшей аттестационной комиссии при Кабинете Министров Республики Узбекистан за В2019.2 DSc/В96.
Автореферат диссертации на трех языках (узбекский, русский и английский (резюме)) размещен на веб-странице Научного совета (www.izoology.uz) и в информационнообразовательном портале «ZiyoNet» (www.ziyonet.uz).
03.00.06 — Зоология
Азимов Джалолиддин Азимович
доктор биологических наук, профессор, академик
Кимсанбоев Хўжамрод Ҳамракулович
Иззатуллаев Зувайдулло Иззатуллаевич
Жуманов Муратбай Арепбевич
Гулистанский государственный университет
Защита диссертации состоится « 27 » декабря 2019 г. в 1000 часов на заседании Научного совета DSc 29.08.2017.B.52.01 при институте Зоологии и Национальном университете Узбекистана (Адрес: 100053, г. Ташкент, ул.Богишамол, дом 232 б. Актовый зал института Зоологии. Тел.: (+99871) 289-04-65, факс (+99871) 289-10-60, E-mail: zoology@academy.uz).