Фалсафа доктори (PhD) диссертацияси мавзуси Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамаси ҳузуридаги Олий аттестация комиссиясида B2018.1.PhD/B158 рақам билан рўйхатга олинган.
Диссертация Урганч Давлат университетида бажарилган.
Диссертация автореферати уч тилда (ўзбек, рус ва инглиз (резюме)) Илмий кенгаш веб-саҳифаси (www.izoology.uz) ҳамда «ZiyoNet» Ахборот-таълим порталида (www.ziyonet.uz) жойлаштирилган.
Абдуллаев Икрам Искандарович
Хусанов Алишер Каримович
фалсафа фанлари доктори (PhD), доцент
Қорақалпоқ Давлат университети
Диссертация ҳимояси Зоология институти ва Ўзбекистон Миллий университети ҳузуридаги DSc 29.08.2017.B.52.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2020 йил «17» январ куни соат 1600 даги мажлисида бўлиб ўтади. (Манзил: 100053, Тошкент шаҳри, Боғишамол кўчаси, 232б уй. Зоология институти мажлислар зали. Тел.: (+99871) 289-04-65, факс (+99871) 289-10-60, E-mail: zoology@academy.uz)

Тема диссертации доктора философии (PhD) по биологическим наукам зарегистрирована в Высшей аттестационной комиссии при Кабинете Министров Республики Узбекистан за номером B2018.1.PhD/B158.
Диссертационная работа выполнена в Ургенчском государственном университете.
Автореферат диссертации на трех языках (узбекский, русский, английский (резюме)) размещен на веб-странице Научного совета (www.izoology.uz) и в информационно-образовательном портале “ZiyoNet” (www.ziyonet.uz.)
Абдуллаев Икрам Искандарович
Хусанов Алишер Каримович
доктор философский наук (PhD), доцент
Каракалпакский Государственный университети
Защита диссертации состоится «17» января 2020 г. в «1600» часов на заседании Научного совета DSc 29.08.2017.B.52.01 при Институте зоологии и Национальном университете Узбекистана. (Адресс: 100053, г. Ташкент, ул. Богишамол, дом. 232б. Зал заседаний Института зоологии. Тел.: (+99871) 289-04-65, факс (+99871) 289-10-60, E-mail: zoologiya@academy.uz).