Биология фанлари бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертацияси мавзуси Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамаси ҳузуридаги Олий аттестация комиссиясида B2020.1.PhD/B120. рақам билан рўйхатга олинган.
Диссертация Андижон давлат университетида бажарилган.
Диссертация автореферати уч тилда (ўзбек, рус, инглиз (резюме)) Илмий кенгаш веб-саҳифаси (www.izoology.uz) ҳамда «Ziyonet» Ахборот-таълим порталида (www.ziyonet.uz) жойлаштирилган.
Шакарбоев Эркинжон Бердиқулович
Каримқулов Абдулла Тожиқулович
Фарғона давлат университети
Диссертация ҳимояси Зоология институти ва Ўзбекистон Миллий университети ҳузуридаги DSс.29.08.2017.В.52.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2020 йил «7» февраль куни соат 1600даги мажлисида бўлиб ўтади. (Манзил: 100053, Тошкент шаҳри, Боғишамол кўчаси, 232б уй, Зоология институти мажлислар зали. Тел.: (+99871) 289-04-65, факс (+99871) 289-10-60, Е-mail: zoology@academy.uz).

Тема диссертации доктора философии (PhD) по биологическим наукам зарегистрирована в Высшей аттестационной комиссии при Кабинете Министров Республики Узбекистан за номером B2020.1.PhD/B120.
Диссертация выполнена в Андижанском государственном университете.
Автореферат диссертации на трех языках (узбекский, русский, английский (резюме)) размещён на Веб-странице Научного совета (www.izoology.uz) и в Информационно-образовательном портале «ZiyoNet» (www.ziyonet.uz).
Шакарбоев Эркинжон Бердиқулович
Каримқулов Абдулла Тожиқулович
Ферганский государственный университет
Защита диссертации состоится «7» февраля 2020 года в 1600 часов на заседании Научного совета DSс.29.08.2017.В.52.01 при Институте зоологии и Национальном университете Узбекистана (Адрес:100053, г.Ташкент, ул. Богишамол, дом 232б, Зал заседаний Института зоологии. Тел.: (+99871) 289-04-65, факс: (+99871) 262-10-60; e-mail: zoology@academy.uz).